Danfoss hydr. Motor 40mm aksel
4 stk VIP Stander med 1,5 Rødt tov + en stander uden tov, med 25 meter Rød løber
USA. 1893. Columbus, 2$, rød. Fint stemplet eksemplar [ 85 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Märke: Komatsu Modell: PC130-7K År: 2006 Chassinummer: 71773 Drifttimmar: 10157h Vikt: 12200kg Fäste: S60 Motoreffekt: 66kW CE-märkt Maskinen är besiktad till och med maj 2025. Utrustning: - Tiltrotator: Engcon - Centralsmörjning - Tankningspump - Ac - Backkamera - Arbetsbelysning Redskap - Planeringsskopa - Tjälriv - Kabelplog Reparationer: Motor till tiltrotator bytt för ca 3 år sedan. Skick: Begagnad, glapp och läckage kan förekomma. Maskinen är sparsamt använd de senaste 2 åren. Service: Senaste service genomfört för ca 2 år sedan. Maskinen har endast gått ett fåtal timmar de senaste 2 åren.
Vakuumløfter med fjernbetjening. - Til montering på pallegafler. - Maskinen er som ny, kun brugt 2 gang AL-Vac AL-Glass 400 6F 400kg - Vakuumløfter
BUDT 46000,- DKK
Rigtig fin multislit. Til luftning af græsplæner mm. Har 3-punktophæn Sisis Multislit MS/4
BUDT 8750,- DKK
Dansk møbeldesign Daybed med stel af teak med nedklappelige sider af sjeneflet. Sæde samt ryghynder betrukket med sort skai. 1960'erne. L. 165/228.
Står i 6780 Skærbæk. Brenderup trailer T: 750 kg. L: 550 kg. Mål: 448 x 170 cm. Skal synes og omregistreres. Nummerplade: MS4607. Brugt, stand rimelig. Fra dødsbo. MOMSFRI
Gallakjole fra ophørt butik str: 38 vejl pris 1990kr , ubrugt
Merete Barker (f. Birkerød 1944) Uden titel. Sign. Merete Barker - 84. Olie på papir. Bladstørrelse 76×64. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.