Lukker 26/11-2024 19:06:00
CPU: i3-8130U RAM: 8GB DISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1366x768 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
BUDT 425,- DKK
Afhentes: Voldum-rud vej 61 DK-8370 Hadsten (via Google Maps)
Smuk halskæde med livets træ og ugle -14K forgyldt
Traktor, Valtra 6550-4WD m. frontlift - timetæller viser 6567 timer. Reg. første gang 17.05.2004 - tidl. reg. nr. TK933 (stelnr. P19113)
BUDT 53000,- DKK
50 stk. UL Woblere 3 cm., 3.1 g. Mange forskellige farver. Rigtig gode woblere til f.eks. Put and Take ørreder og aborrer. Kan fiskes som UL wobler, men også som wobler efter et bombarda flåd. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
HAMMERE, 3 stk.
Hele Verden. Parti i flyttekasse med bl.a. breve, postkort, kartoteker, gammelt afklip osv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Planetarisk mixer 20L. velegnet til tung dej. 59x52x80cm 220V 1,1Kw. Model foto.
Alvar Aalto (f. Kuortane 1898, d. Helsinki 1976) Serveringsvogn med stel af formbøjet birk opsat på store hvide hjul. Plade med hvide kakler samt underliggende fletkurv. Model 900. Formgivet 1935. Udført hos Artek, Finland. H. 59. L. 91. B. 66.
SKRALDENØGLESÆT, StahlKaiser.
Lot med høvle fra Makita og Bosch. Feincutter fra FIEN inkl diverse skær. Pudser fra Bosch. Rundsave fra AEG og Bosch. Varmeblæser 9kW VEAB. Alt funktionsdygt.