Lukker 04/12-2024 19:25:00
19 visninger
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Husqvarna R216 Husqvarna R216AWD
BUDT 16000,- DKK
Carl V. Meyer (f. Aalborg 1870, d. Frederiksberg 1938) Portræt af en italienerinde. Sign. Carl V. Meyer 1915. Olie på lærred monteret på malepap. 22×19.
Står i 6740 Bramming. Sorteringskasser i forskellige farver og størrelser. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Ca. 135 stk Vand-/sjusglas - 27 cl. + 3 stk vaskebakker rumdelte hver for 36 glas, af god kvalitet
Ekspanisions beholder til Vaillant gas kedel 4 stk. ubrugt.
El-barnebil m. lader og fjernbetjening (ubrugt) + el-barnemotorcykel (stand ukendt)
Kubik reol i eg fra Idé Møbler. Rigtig fin reol. Måler h: 71 b: 71 d: 32 cm. Der medfølger ophæng, samt ekstra låge og 2 stk. hylder. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
IdaT rygsæk 25 stk. med logo
Bordeaux farvet cafestole 40 stk.
Selges på vegne av kunde. Fungerer normalt.
Hulsave fra Dewalt, str 127-160-210mm ubrugt