Lukker 04/12-2024 17:18:00
Fendi “Small Mia” taske af grønt læder med gyldne beslag, to kædehank, to rum opdelt af en lynlås lomme, en indvendig flad lomme og mørkebrunt stof for. H. 23 x B. 32 x D. 10 cm.
Badeværelsesskab, Svedberg intro plan underskab, Mat hvid, galvaniserede metal , softclose, mål bredde 50 X dybe35 cm. Ubrugt.
Underskab Svedbergs Bloc, 45 cm bred og 35 dyb, softclose låge, med en hylde. Ubrugt
Der er lavet service og repationer på maskinen for mere end 100.000Danske kroner, (bremser, vandpumpe, drivlinje mm)regninger kan fremvises Ljungby L10 - Vægt / weight 12 ton
BUDT 113500,- DKK
Prada “Promenade” taske af rosafarvet Saffiano læder med gyldne besalg, to hanke, et lynlås rum med to rum indvendigt opdelt af en lynlås lomme, fire yderligere indvendige lommer og brunt monogram for. Navneskilt medfølger. H. 26 x B. 37 x D. 15 cm.
Christian Thørrestrup (f. København 1823, d. sst. 1892) Forgrundsstudie fra Skaane, 1874. Sign. Thørrestrup 1874. Olie på lærred monteret på malepap. 19×42.
Parti assorteret værktøj
Aksel M. Lassen (f. København 1869, d. sst. 1946) Parti fra Vejby ved Tisvilde. Sign. monogram, 1927. Olie på lærred. 35×45.
Timer: 9385 Årgang: 2012 Kapacitet: 2000 Kg Løftehøjde: 3300 mm
BUDT 24500,- DKK
GENERATOR, Benzin Generator, Kraftline KL-8500W. Ubrugt.
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945) “Ribs i vinglas”. Sign. monogram 2023. Olie på plade. 26×19,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.