Lukker 04/12-2024 17:22:00
Prada Taske af blåt Saffiano læder med gyldne beslag, to hanke, et rum med knaplukning, fire indvendige lommer og blåt monogram for. H. 26 x B. 39 x D. 19 cm.
Danmark. 1912-ca. 2012. Tyk lagerbog med mængder er postfrisk/ubrugte mærkker. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hjulløfter til lastbil og traktordæk. Løfter 1 ton. Rullerne er 60 cm dybe og afstand mellem rullerne er 1,1 meter. AC Hydraulic WT 1000 - 1 ton
BUDT 1900,- DKK
Mål: LxB: 180x100 cm.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Brenderup B26 - Lasteevne 2.240 kg / Capacity 2.240 Brenderup B26 - Lasteevne 2.240 kg / Capacity 2.240 kg
BUDT 18750,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Case 321F - Vægt / weight 6,8 Case 321F - Vægt / weight 6,8 ton
BUDT 193000,- DKK
3 rums kaninbur m. låger - D: 122,5 cm. B: 196 cm. H: 77 cm.
6 spil kongespil i emballage. Ubrugt.
Heriz tæppe, nordvest Persien. Klassisk geometrisk medaljondesign. Ca. 1940. 354×242.
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
Chief 2,5 Mtr. Roegrab 1,7M3 Grabben er med Højtip. Volvo ophæng. Kun lidt brugt.