Lukker 04/12-2024 17:44:00
Celine “Boston” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og brunt læderfor. Hængelås med to nøgler medfølger. H. 30 x B. 50 x D. 24 cm.
Ubekendt dansk maler, 19. årh. Tre matroshatte. Vandfarve på papir. Synlig mål. 19×31 cm.
10 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
Perle- og diamantring af 18 kt. guld prydet med barok perle og talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 6 g. Str. 55.
Geberit Gis Up200 indbygnings cisterne
Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958) To elefantfigurer af patineret eg. Stemplet Kay Bojesen, Denmark Copyright. H. 12,5. L. 15. (2)
Jens Risom (f. 1916, d. 2016) Sæt på fire stole af patineret eg. Sæder og rygge udspændte med flettet skind. Udført hos Knoll, 1940erne. (4)
17 stk Vandkarafler 1/2 liters
Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Chokolade Fontain – som er enkel at bruge. Put smeltet chokolade i og den er klar til brug. Den er af plast og bruger batterier. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Bruse foldedør Dansani. Bredde 75 -77 cm Højde 2 meter. Klar glas. Ubrugt.
BATTERIOPLADER, Mannesman.
Køkkenvask intra Juvel, K480-R01, bredde 54 cm og dybde 40 cm. Ubrugt
Swinger/likørglas 4 cl. ca. 90 stk.