Lukker 05/12-2024 18:19:00
New York Watch Co. Lommeur af sølv. Ankergang og nøgleoptræk. Emaljeskive og blåanløbne stålvisere. Støvkapsel af sølv. Ø 60 mm. 1870'erne. “Gottfr. Bally, 1905, Thun” graveret på indersiden af bagkassen. Læderetui medfølger.
25 stk Thermokander til KAFFE
Softicemaskine med 1 aftapningshane. Producerer op til 16 L. pr. time. Betjenes på digitalt display og er udført i rustfri stål. Modellen er fødevaregodkendt, effekt på 1500W. Måler 57X79X 85 cm. Ubrugt.
Med skovvogn på 4 til 7 meter og FMV 350 kran. Ekstra grap 90 x 55. Punkterfri hju Fendt Farmer 308 LSA - 4 ton - Video!
BUDT 45500,- DKK
VÆRKSTEDSVOGN, BATO Proftool, med 7 skuffer ( 4 skuffer er med værktøj). Ubrugt.
Spillebord af mahogni, med skuffefront indlagt med intarsia. 19. årh.s begyndelse.
Ca. 117 stk Lysestager, Hvid med rund fod, H 13 cm
Dronning Margrethe II gravør tegning nummer 485 ud af oplaget på 500. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 enheder. A-ramme kat 1 og 0. Overramme til redskabsbærer. Carraro Overramme og 2 A-rammer
Gravemaskine Mecalac 6mcr 2 delt bom og drejeled på arm Timer 654 Central smøring Xtra Tilt Hydraulisk hurtigskift Deutz Diesel motor Planerskovl skovl 2 m Pallegafler Skovl 80cm
Har udskydelig platform, men udskud virker ikke. UpRight Tiger F5024-01 - 9 m - Video!
BUDT 10250,- DKK
BOSCH GCM 10SD kap geringssav. Fuldt funktionsdygtig ved seneste anvendelse. Lidt rust på cylinderrør.
100 pakdåser dobbeltlæbet 30x47x10