Lukker 02/12-2024 19:41:00
Elektrisk hev senk pult. Ikke testet, tilstand ukjent. 105 kg [email protected]
Canbus diagnose scanner OBD2. Finder og kan slette fejlkoder mv. Ubrugt
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Rød værktøjskasse i metal Med ca. 66 dele værktøj. Ubrugt.
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969) Komposition fra serien “Symbolistiske Akvareller”. Sign. KÆ 04. Akvarel og blyant på papir. Bladstørrelse 30×21. Proveniens: Galerie Mikael Andersen, København. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Karel Appel (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006) Figurkomposition, 1951. Sign. CK Appel. Gouache på papir. 40×49. Proveniens: Galerie Delta, Rotterdam. Proveniens: Privatsamling, Holland. Erhvervet fra ovennævnte. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Chippendales firkantet fad m/hank 50x40cm. 5 stk
HULSAVSÆT til beton mv. 100, 120 og 160 mm med 34 cm SDS og SDS Max. adapter. I alukuffert. Ubrugt.