Lukker 27/11-2024 08:55:00
- Bagerste lade-flade 1,25 x 2,50m. ABC Stach Agro - Model MT154 - Blokvogn
BUDT 51000,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) “Udsigt fra Tørring Bakker mod Rye Stationsbye. Jylland”. Sign. P. Mønsted 1929. Olie på lærred. 50,5×71.
2 stk bordlamper, ubrugt
Overgemt model. Har aldrig været brugt. God størrelse og med B&S Snow Series motor. Bliver tjekket og startet op inden udlevering. Simplicity SI 822 EX - Sneslynge / Snow blower
England. Søheste. Diverse på gamle auktionskort. Ikke alle “komplette”. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. Motionsure, blå, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte
Parti div. handelsvarer m.v.
Gallakjole fra ophørt butik str: XS vejl pris 1999kr , ubrugt
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
Diamantarmbånd af 18 kt. rosaguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 6.28 ct. Farve: G-H. Klarhed: VS. L. 16,9 cm.
BUDT 50000,- DKK