Lukker 28/11-2024 07:37:00
3 vejs tipvogn. Rust og brugsmærker. NB: Slangerne der ligger oppe i traileren medfølger ikke. ABC Tipvogn - 3 vejs tip
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Seng på 140x200 cm betrukket med grå stof og leveres med en matchende gavl på 180x120x9,5 cm. Madrassen har pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, der sikrer god støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
26 stk akrylbakker, måler ca. 50*15*5cm (UBRUGT)
Bestiksæt, 72 dele udført i rustfrit stål. Ubrugt
Diamantarmbånd af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.40 ct. Vægt ca. 16,5 g. B. 5 mm. L. 18,5 cm.
BUDT 11500,- DKK
5 bure eller bigbags brænde. Blandet træ og delvist tørret. Kløvet. Ca. Max længde 30-35cm. Ca. 5 m3. Sælger kan læsse.
200 stk OXFORD adressebøger
BBQ offset smoker grill. Klassisk udformet amerikansk BBQ. Grillen er bygget omkring selve røgkammeret som giver rigeligt plads til low and slow cooking/smoking. Ubrugt. Model foto.
Højskab m/1 låge Alterna luxor, højde 155 cm, bredde 35 cm, dybde 26 cm, 3 glashylder. Skader, se foto. Ubrugt
3 sæt Hair care sæt, ubrugte
NR. STEMPEL 183: Tønning JPX. Skarpt og nær retvendt aftryk af ekstremt sjældent stempel, der kun kendes i få eksemplarer. Mærke med kvalitetmangler [ 9 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×