Lukker 28/11-2024 07:37:00
-Bemærk den rigtig flotte stand. Har altid stået indedør Navtek NDV 50 BT
BUDT 8250,- DKK
Henning Koppel (f. København 1918, d. sst. 1981) Cirkulær skål af sterlingsølv med glat korpus. Georg Jensen 1945–1977. Dessin 1045 A. Vægt 592 g. H. 8,4. Diam. 19,6.
Står i 6740 Bramming. Krympemøffer, møtringer, forskruninger mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Parti div. handelsvarer bl.a. creme, dispenser, svævehylder m.v.
DR17838 – 677800km selges på vegne av kunde. EU til 31.08.2025 Fartsskriver – 22.02.2026 Alt fungerer som det skal og bilen er i meget god stand.
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) Parti fra Jakobshavn, Grønland. Usigneret. Akvarel og blyant på papir. Bladstørrelse 23×33.
murbor SDS nye og brugte
1200 stk. kosmetik-sprayflasker "sølv/sort" (oplyst samlet udsalgspris ca. 12000 kr.) (ubrugt)
Køkkenknivssæt udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Kokkekniv, nakirikniv, universalkniv samt chopper. Knivblad 13 - 21 cm. Super skarpe og holdbare. Hårdhed 56 HRC. Skæfter i ibenholt træ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
RINGGAFFELNØGLESÆT med 12 stk. i str. Fra 6 - 32 mm. Ubrugt.