Lukker 28/11-2024 07:43:00
Blokvogn til træk efter trakto Goldhofer TUAE-5-35/62 - Blokvogn
BUDT 50000,- DKK
DÆK/FÆLGE. 4 stk.TOYO str. 225/55 R17C.
16 liters akku-rygsprøjte, Trolla (ubrugt)
Parti div. 125/-160mm ventilation + plast vandlåse m.v. + rustfri blucher afløbsskåle + render + div. unidrain
Hvid kartoffelskål 23cm. 9 stk. + 6 stk. Gratinfade 35x21cm.
Siri Kollandsrud (f. 1963) Uden titel. Sign. på bagsiden Siri Kollandsrud 1998. Akryl på lærred. 56×45 Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 210,- DKK
3 stk. salgsstativer på hjul med indhold af servietter, bordpynt, balloner.
40 stk planker af lærk, douglas, fyr eller gran 45x120x1800mm. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
1930. Altinget, 7 aur, grøn. UTAKKET FOROVEN. Meget sjældent brugt eksemplar [ 127 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. gulvtæpper som måler henholdvis 75 x 130 cm og 80 x 155 cm. Brugte, fra dødsbo. MOMSFRI
12 stk. div. høreværn (ubrugt)
Rusland. Spændende parti ældre udgaver på plancher, gode lagerbøger med prissatte mærker og blokke osv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×