Lukker 28/11-2024 08:15:00
- Majs såmaskine med gødnings spreder. Kverneland Accord Optima - Majs såmaskine / Corn seeder
BUDT 18000,- DKK
Carl Henrik Jensen (f. Frederiksberg 1929) Komposition. Sign. på bagsiden Carl Henrik O. 64, juli 64. Olie på lærred. 56×50. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Pakkemaskine med drejeskive. Er ikke testet. ABC Sial AF 30CF - Plastic Wrapper
4 stk 27W LED arbejdslamper 110 mm, for 9 - 60V, ATV, Minigraver m.m.
3 ubrugte gear
Einbock Chopstar Model ERS 6- rows Årgang 2023 3 Meter Vægt 716 kg
2 stk Pejse med LED lys i + 2 pakker julekugler, ubrugte
Skurvognsmodul. - Møde/spiserum. - Omklædningsrum med skabe, håndvaske og brusebad. - Seperat toiletrum. - Stole, borde og køleskab medfølger. NB ! Vinduer trænger til udskiftnin ABC Spise og omklædnings modul - Med toilet og bad
BUDT 4000,- DKK
1 bt. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1990 A (hf/in). 2 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1990 A-A/B (bn). Total 3 bts. We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
Stege plade, se foto
Stor Gas og Iltsæt, med vogn, komplet kuffert med udstyr, ekstra skærebrænder, 2 flasker,manometere
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse