Lukker 28/11-2024 09:16:00
Demo maskine. - Bemærk kun kørt 93 timer. - Digital display og elektronisk tankmåler. - Stort 54" Klipper med sideudkast. - Hydraulisk servostyring og hydraulisk løft af klippedæk. - Kawasaki Twin moto John Deere X370 54"
BUDT 31000,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Multimaskine med mange funktioner og bærerem. Ubrugt i kasse.
24 spande kold reparations asfalt (ubrugt)
A Chinese huanghuali brushpot, bitong, with profiled rim and base on three feet. 17th/18th century. H. 14 cm. Diam. 14 cm. Provenance: A Danish private collection.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 146 ABC 146 cm
OLIEPUMPE med tæller, slange m.m. 230V.
Hjertefyrfadsstage ca.160 stk.
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
23 stk Opbevaringskasser heraf 21 med låg, L 58 B 39 H 42 cm, 80 liter, nogle mangler lukketøj, med brugsspor
Lavabo af malm med to tude i form af dyrehoveder. Antagelig Flamsk ca. 1500. H. 16 cm. L. 30 cm.