Lukker 28/11-2024 09:19:00
- Bemærk NY - 0 time Husqvarna Rider R214C Combi 94
BUDT 18750,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
1 bt. Mg. Barolo Riserva “Monfortino”, Giacomo Conterno 2013 A (hf/in). Owc.
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.
Kuhn slagleklipper model BPR 240 til traktor. Hydraulisk sideforskydelig. Klipperen er til PTO drift, og til front eller bagmontering. Sælger oplyser, at klipperen kan køre, men at rotorakslen er i ubalance efter en påkørsel af en fast genstand. Ikke forsøgt repareret Se billederne for yderligere detaljer.
Færøerne. Stempler. 16 siders indstiksbog med danske mærker med Fæøerske stempler en del PRAGT/LUX-stemplet iblandt. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Obs 2 vægsave medfølger. 1x 1000mm ''Blade guard'' 2 Skinner på 200 og 220cm. 1 Skinne forbinder. 2 Hydrauliske slanger. 1 RC, 1 antenne, 1 kabel til RC, 1 lader til RC, 1 bælte til RC og 1 opbevarings kasse til RC medfølge Husqvarna WS - 350 PP455
BUDT 20000,- DKK
Knud Nielsen (f. Fredensborg 1916, d. Vindelev 2008) Komposition. Sign. Knud N 84. Olie på papir. Lysmål 17×12. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 23000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 4 John Deere 4410
BUDT 54000,- DKK
Ege tæppefliser - 4 kasser og 4 forskellige modeller. Epoca Classic ECT350dust / green af 4,608 m2. Epoca classic ECT350 d steelbl af 4,608 m2. Epoca classic ECT350 l. grey af 4,608 m2. Epoca classic ECT350 beige af 4,608 m2. Total ca. 17,4 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Traktor ombygget med 6 cylinder motor - Ny malet. - Dual Power. - Oprindelig Ford 7700, ombygget med en cylinder motor. - Tekst på motorhjelm 7710 / Ford 7700 - 4,5 ton - Q Cap - Se Video!
BUDT 37000,- DKK
TOPPE-BITSSÆT, Hanse, 30 dele.