Lukker 28/11-2024 09:19:00
Med 4WS (4-hjulsstyring) og har elektrisk til og frakobling af græsslåmaskinen/rotorklipperen John Deere X354 - 246 kg - 4WS
BUDT 20500,- DKK
2-delt servante med spejl og udskæringer i fyrretræ. Måler H:180 x B:139 x D:61cm. Underdel er med 2 låger og 2 skuffer. Overdel er med spejl og 2 hylder. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Trevi Benne BVR1 Trevi Benne BVR15 C
BUDT 38500,- DKK
Hele Verden. Parti i flyttekasse med en del samlinger og lagerparti i indstiksbøger. Bl.a. set en del Island og Tyskland mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Båndpudser til metal. Model HEMA. 75 mm bånd. Flere slibe bånd med følger. Fuldt funktionsdygtig.
Et par kinesiske smalle væg paneler af træ, lakeret i sort og skåret med tekst i guld. 20. årh. H. 202 cm. B. 21 cm.
Buckley Macgurrin (f. 1896, d. 1971) “Still life with banderilla” 1957. Sign. Macgurrin. Olie på plade. 61×36.
Mål: LxB: 180x100 cm.
240 par handsker, Stenso GFL+P Butterfly i str. 8-9-10 (ubrugt)
Danmark mv. Kasse med diverse samlinger inkl. Grønland og lidt andet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BRØDKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Mål: 120x30 cm Køber nedtager selv