Lukker 26/11-2024 12:00:00
8 stk. kundevogne
Står i 6230 Rødekro. 24 pakker Termatex Alpha VT-S-24 lydloft til skinnesystem, 600 x 600 mm. 19 mm. Hver pakke indeholder 10 stk = 3,6 kvm. Til ca. 86 kvm. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
12 stk. udplantningssæt. Ubrugt
Arbejdsbredde på vognen 1.20 mete Hydromann 3000/Diamant - Sten samler / Stone collector
LED LYSARMATURER, 6 stk. 96 watt, 60 cm. Ubrugte.
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924) Tre figurer af blanc de chine, hhv. i form af liggende kvinde med barn samt børn med fisk. Sign. Kai Nielsen, kvindefigur ydermere dateret 1912, ene barnefigur med utydelig datering. Udført og stemplet hos Bing & Grøndahl, ene barnefigur stemplet 35. H. 5–11. L. 8,5–18. (3)
1 bt. Dmg. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2009 A (hf/in). Owc.
Alvar Aalto (f. Kuortane 1898, d. Helsinki 1976) Et par standerlamper af messing, stamme og fod beklædt med sort skind. Skærme af hvidlakeret metal. Udført og mærket hos Valaisinpaja Oy. H. 165. (2)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Variant VA 502 D 1 - Lasteevne / capacity 600 Variant VA 502 D 1 - Lasteevne / capacity 600 kg
6 bts. Corton “Clos des Corton”, Faiveley 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 3900,- DKK
- Bemærk - der mangler nogle fjedertænder / gåsefødder. Kongskilde 4 m - Vibro Flex gåsefødder