Lukker 26/11-2024 12:00:00
1 stk. Leitmotiv "Just married" lampe (UBRUGT)
ifö aqua toiletsæde. Ubrugt.
Kamin vedkamin vedspis - Gjutjärns-spis - Märke Norrahammar Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
96 stk Snapseglas 3 cl.
Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en mor og et barn med en klase vindruer i hånden. Usigneret. Oval. Olie på lærred. 69,5×53,5.
Parti div. reparations stiks (ubrugt)
Mål: 320x91
10 stk Barstole, Brugte
Effektiv maskine der er ikke er i brug mere, og derfor skal sælges. Joskin JOS 32 - Græsnedfælder
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Husqvarna LG 504 - 500 Husqvarna LG 504 - 500 kg
BUDT 31500,- DKK
Spot 7 stk. Nordtronic. Se info på foto. Ubrugt.
Mål: B 150 cm x H 160 cm