Lukker 26/11-2024 12:00:00
56 stk. Aristo bird feeder
Granatring af 14 kt. guld og sølv prydet med fire facetslebne granater. Vægt ca. 2 g. B. 14 mm. Str. 57. Æske medfølger. Kant langs granater er af sølv.
Står i 6780 Skærbæk. 2 stk. seletøj til heste - med hovedtøj, tøjler mm. Om det er komplet vides ikke. Brugt, men pæn stand. Hængt bag forhæng. Fra dødsbo. MOMSFRI
Sven Havsteen-Mikkelsen (f. Argentina 1912, d. Ærøskøbing 1999) “Indmarken”. Sign. S. Havsteen-Mikkelsen samt sign. på blændrammen med titel. Olie på lærred. 72×98. Udstillet: Kunstforeningen, København. Udstillet: Den Frie, København. Udstillingsetiket på rammen. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 16000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Schaeff TC125 - 13 Schaeff TC125 - 13 ton
BUDT 161000,- DKK
Skruemaskine, 18V, inkl. 2 batterier samt lader. Ubrugt i transportkuffert.
Va skurvogn. Skurvognen er pæn velholdt. Med Toilet. Opholdsrum incl. de viste møbler. Årgang. 2007.
Realisation. Stort parti i 10 flyttekasser fyldt med samlinger, lagerpartier, årsmapper, større kartotek Danmark, miniark i antal samt meget andet ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ungarn. 1951. Frimærkejub. Stemplet sæt miniark. AFA 2.500 [ 1179–1181 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Elhund med lader. Ej testet
Har 1,5 m rampe. PS: Den hydrauliske kost der ses på billederne følger ikke med!!! Hulco Terrax-2 - Lasteevne / Capacity 2.600 kg
BUDT 20250,- DKK
HYDRAULISK DONKRAFT, 1 stk. Walter Stahl, 4 T.