Lukker 04/12-2024 17:27:00
Chanel Bæltetaske af quiltet pink ombre Caviar læder med gyldne beslag, justerbart bælte, CC drejelås, et rum med en indvendig lynlås lomme og pink stof for. H. 13 x B. 29 x D. 5 cm. 2019. Carte d'authenticité medfølger.
BUDT 20000,- DKK
Dispenser for tørkerull. 13 stykk nye ubrukte.
Jacob Kjær (f. 1896, d. 1957) Fritstående skrivebord af Cubamahogni med profilerede kanter. Front med fem skuffer. Greb samt “sko” af messing. Udført ca. 1940'erne hos snedkermester Jacob Kjær. H. 74. L. 158. B. 83.
Thorald Brendstrup (f. Sengeløse 1812, d. København 1883) Munke arbejdende i en klosterhave. Sign. monogram. Olie på papir monteret på lærred. 19×26. Proveniens: Grosserer Julius Just, hans dødsboauktion Winkel & Magnussen auktion 223, 1937 nr. 17.
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
HÅNDLOKKER med luft tilslutning.
Chanel “Logo Shopping Tote” taske af mørkerødt quiltet Caviar læder med sølvfarvede beslag, to hanke, to rum opdelt af en lynlås lomme, tre yderligere lommer og gråt satinfor. H. 26 x B. 43 x D. 18 cm. 2012.
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
2 ubrugte motorer 0,75KW og 1,5KW
Beton-figur - H: ca. 50 cm. (ubrugt)
Ruben Svart Solitaire diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.25 ct. Farve: H. Klarhed: VS. B. 8 mm. Str. 52.
Cafeborde ø 80cm. H.110cm. 10 stk i vogn
Automatisk ledningsopruller m. 15 meter ledning + 2 stk. genopladelige lamper m. 1 lader