Lukker 25/11-2024 18:00:00
OVERVÅGNINGSPAKKE med 4 kamera, Swiss CCTV.
BORESÆT, 170 dele HSS borsæt i metalkuffert 1-10mm.
Henrik Busk Andersen (f. Ålborg 1967) Uden titel. Sign. monogram. Akryl på lærred. 140×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Wilo cirkulationspumpe Yonos pico. Ubrugt.
Egelister, konsol profiler, lysspejl, lyshylde og bestikindsatser mv. - tøm hjørnet.
3 ruller gavepapir - B: 57 cm. á 150 meter + 3 ruller gavepapir - B: 24 cm. (ubrugt)
Strygestål med diamantbelægning. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
'Lethal Weapon 2'. Signeret farvestillfotografi af den australsk-amerikanske skuespiller Mel Gibson (f. 1956) i rollen som politimanden Martin Riggs i filmen 'Lethal Weapon 2' fra 1989. Lysmål 20×24. Rammemål 28×32.
Fuld funktionel pladevibrator fra Weber. Starter i første træk. Køre som den skal. Vedligeholdt på eget værksted. Benzin. Robin motor 5.0 EY 20-3 Ønsker du hjælp til transport, kontakt Jimmy Alsted på +45 44108800 eller www.danskgods.dk
- Graderblad til montering på gummihjulslæsser og rendegraver - med Mikrofyn Mikroblade Lasersenso AP 2200 - Mikrofyn Mikroblade Lasersensor
BUDT 33500,- DKK
14 stk Lyngby Glasvaser heraf 11 Mat og 3 Klar, H 20 cm
Norge. Diverse litteratur inkl. “Håndbok over Norges Frimærker” der iblandt bind omhandlende Posthorn mærkerne. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×