Lukker 04/12-2024 18:00:00
Ca 2600 stk Galv. Bolte M16x65, ubrugte i kasser
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
1 ubrugt Fendt fjernudtag
-Med dette Ecodrying bioraffineringsanlæg omdanner du møddingen til en effetiv varme kilde til dit hus eller til din stal ABC Ecodrying bioraffineringsanlæg Varme til huset fra møddingen
BUDT 65500,- DKK
2 gearmotorer
3 stk. Elblæsere, Cooling Fan, 230v, Ø 40 cm, ubrugte
Kragelund 3 personers sofa i lysegråt stof. Stor flyder med god plads. Den måler 225 x 90 cm. SH: 43 cm. Nypris 6.000 kr. Den er brugt, men i pæn stand. En smule fnuller på sæderne. MOMSFRI
BUDT 20000,- DKK
Kinesisk vase af porcelæn, dekoreret i farver med kommunistisk propagandamotiv. 20. årh. H. 46.
8 stk Klaprammer til plakater, heraf 6 stk 85 x 60 cm og 2 stk 100 x 70 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Holverieka Alu Tank Ho ABC Holverieka Alu Tank Hobur
2 stk blomster potter, ubrugte i kasser
Stærk UTV, med differentialspær på baghjulene og elektrisk tiplad. John Deere AMT 622
BUDT 16750,- DKK
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) Parti fra Grønland. Usigneret. Oliekridt på papir. Lysmål 18×26.