Lukker 04/12-2024 18:00:00
20 stk. 12v batterier, 7,2 ah, 15x6,5x9,5 cm, ubrugte, exp. Date 2027
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
1 bt. Brouilly “La Folie” Pierre-Olivier Garcia 2021 A (hf/in). 2 bts. Brouilly “La Folie” Pierre-Olivier Garcia 2022 A (hf/in). Total 3 bts.
Ubekendt maler, 18. årh. Bibelsk/historisk motiv antageligt Usigneret. Olie på lærred. 80×62.
Henning Klok “Søværnspendel”. Tre pendler af hhv. rød- og orangelakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 28. (3)
Relief af gips med motiv efter antikken i form af rytter til hest. 20. årh. 73×62.
Serge Mouille (f. Paris 1922, d. 1988) Loftlampe af sortlakeret metal og messing med tre justerbare arme. Formgivet 1962. Editions Serge Mouille. L. 146. Nummereret: 2014 0533.
BUDT 21000,- DKK
Klippo plæneklipper, pro 21 sh, med benzinmotor
Danmark. Samling helark samt hæfter i ringbind og indstiksbog. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Skeletur monteret i metal “tårn” med forgyldte visere. 20. årh. H. ca. 205 cm.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI KSV A2. 1st. Indreg: 18-09-2018. Synet: 13-09-2022. Km-tæller viser: 281989.
BUDT 32000,- DKK
Kinesisk figur af porcelæn i form af en kyllingemor. Qing 19. årh. H. 10 cm L. 15 cm.
Trailer med fartmåler. Er ikke testet. Se billeder for stand. Radar og fartmåler virker, men der mangler lys i nogle diod PHV Fartmåler 4
BUDT 3500,- DKK
Hamm 3307 Valsetog. Årgang 2014 med 2859 timer. Maskinen fremstår i god funktionel stand og er løbende serviceret og vedligeholdt. Sidste årseftersyn blev foretaget d.10/04/2023