16 stk Korssting broderi Billeder mange motiver, alle i ramme + Ekstra løse rammer m.m.
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
NØRREJYLLANDS Jpb. 20.10.22. Bureaustempel på brevkort til England [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Haulotte Ha25Tpx - 2 Haulotte Ha25Tpx - 25 m
BUDT 36500,- DKK
2 stk. beton silo 200 liter og 250 liter Eichinge ABC 1025,3 - 2 stk. beton silo 200 liter og 250 liter Eichinger
England. Tjeneste. 6 gamle auktionslot med stemplede mærker. [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6230 Rødekro. Ok transport tank, til batteri. 450 liter. Fra 2003. Med pistol. Måler H: 65 cm, L: 101 cm. B: 76 cm. Brugt til diesel. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Et hovedvandsæg af sølv, hjerteformet, ustremplet H. 6,5 cm. Deudover et vinbæger/fodstykke H. 7 cm, tre te-sier heraf en på tre ben, samt to små tyske lågdåser. Primært 19. årh. Vægt 171 g. (6)
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999) “Flyveren”, 1994. Sign. på bagsiden med titel og datering. Mixed media på krydsfinér. 80×80. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
PALLE med løftesurringer,8 tons.
Ole Lynggaard (f. 1936) Armbånd af sort snor prydet med lille vedhæng af 18 kt. guld i form af slange. L. ca. 17–22 cm. Smykkepose medfølger.
BUDT 1750,- DKK
Velholdt Traktor. Frontvægte medfølger. Fejl på airconditio Massey Ferguson 6465 Dyna-6 - 9,3 ton
BUDT 97000,- DKK
16 visninger
BUDT 1700,- DKK