Lukker 01/12-2024 17:30:00
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
værktøj
ca. 1850. Udstillingsplanche med portofri forsendelse fra “Comitten for den ugentlige 4 Skillings Subskribtion”. Interessant! [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 2300,- DKK
1 bt. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
Husqvarna FS400 LV Gulvsav. Årgang 2013 Serie no. 19166 Klinge 450 mm Honda motor Integreret vandtank Justerbart håndtag.
Luna Stiksavsklinger til både træ, metal, plastik 31 pakker i alt.
E27. Ubrugt.
Ubekendt maler Opstilling med kander og pensler på et bord. Signeret. Olie på lærred. 40×60.
1870. 2 sk. grå/blå (2) og 4 sk. grå/rød (3). I alt 16 skilling på adressebrev fra Maribo til København [ 16,18 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PALLE med diverse spraymaling, 300 ml.
6 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm