Lukker 08/12-2024 19:47:00
Udendørs LED fakler, 50 cm. 8 stk. Solcelle drevet og med en flammende LED lys. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Hele Verden. 3 flyttekasser med mest basis samlinger i DAVO-album og Schaubek-album . [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 1973 B (ts/us).
Skeletur monteret i metal “tårn” med forgyldte visere. 20. årh. H. ca. 205 cm.
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Danmark. Lille lagerbog med en del klassisk materiale inkl. flere pæne mærker men dog noget blandet kvalitet i det ældste, [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 x 25 kg MG kombi - Magnesiumchlorid, tøning af is og sne, samt støvbinding, virker ned til minus 35 grader, skader ikke beton, metal, planter, dyrepoter, fodtøj m.m.
Weber kuglegrill m/tilbehør
Rolex Model Oyster Perpetual GMT-Master II af stål, ref. 116710. Chronometer certificeret automatisk værk med dato og sekundær tidvisning (GMT). keramisk lynette. Original Rolex Oyster lænke omkreds ca. 22 cm. Ø ca. 40 mm. 2008/2009 Serienr. V325234 Serviceret i 2019 v/Knud Pedersen. Etui medfølger
BUDT 50000,- DKK
Socomec DMS 50 hydraulik hammer. Årgang 2012 Beco fæste. 1 mejsel
Bulgari “Marryme” diamantring af 18 kt. rosaguld prydet med brillantslebet diamant. Serienr. V7VLR8. Vægt ca. 4 g. B. 3 mm. Str. 49.
KÆDESAV, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt.