Lukker 08/12-2024 19:51:00
Stor fjernstyret bil. Æsken måler ca. 41cm, bilen er i størrelsesforhold 1:12
RINGGAFFELNØGLESÆT med 12 stk. i str. Fra 6 - 32 mm. Ubrugt.
Parti div. insekt-midler (ubrugt)
Lukket boogie-cargotrailer, NIEWIADOW model B3500 - reg. første gang 03-04-2023 - tidligere reg.nr. FE 2743 - T: 2000kg. L: 1430 kg. - stelnr. SWNB35000M0007364 - indvendig ladmål: 148x303 cm. - indvendig højde: 174 cm. + Purewash Trailer Classic Heat vaskeanlæg bestående af: benzin-hedvandsrenser + vandtank + div. tilbehør
BUDT 26000,- DKK
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24. Ca. 25 stk. 225 x 45 mm, á ca. 420 cm. Ca. 25 stk. i alt. Ubrugte og restparti. Der tages forbehold for ukurante mål og blandet stand på nogle af dem. Ligger indenfor, men enkle kan have varietet stand + MOMS
Dansk Vestindien. Samling på 2 plancher diverse mest ubrugte mærker dog også nogen få i postfrisk kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Isterningmaskine Icelux, 220V
1918. 27/7 øre, rød, vm. III. LUX-stempel KJØBENHAVN-FREDERICIA 2.12.18 [ 87x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
240 par montagehandsker, Ox-On Kenwo str. 12 (ubrugt)
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Cylindrisk gulvvase af lertøj. Dekoreret med hornglaseret dekor i grønne, blå og brune nuancer. Sign. HAK. Udført hos Kähler. H. 53. Diam. ca. 29.
Salget på vegne av kommune. Alt av utstyr vist på bildet følger med. Ingen feil eller mangler. Tilhengeren er i meget god stand.
Sållduk Modell: 2000x900 Rostfri Antal & storlek: 20# 6st rostfria 9# 4st rostfria 2st 2x10 rostfria Övrigt: Se bilder för mer information om objektet och dess skick