Lukker 08/12-2024 19:54:00
LED Spots, 20 stk. 3W. 3000K. Ubrugte og i original emballage + MOMS
Mål: 317x88 cm
Kalendergave lot, butikspris på ca. 436kr. Farver/modeller kan variere.
BUDT 78500,- DKK
Indien. Ringbind med forsendelser fra Indiske stater. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Delvist klargjort til kørsel på vejene igen. Renault 410 DXI Premimium - God drivlinje
BUDT 21500,- DKK
LED Pejs + kasse med mange tørrede appelsiner, ubrugt
Romerske kejserdømme, Balbinus, 238, Sesterts, Rom, P M TR P COS II P P, 22,97 g, RIC 16 - bearbejdet i felterne Ex. Professor Niels Hannestad, Samleretiket medfølger.
Godfred Christensen (f. København 1845, d. sst. 1928) Skræpper og vilde blomster. Sign. Godfred Christensen Farum 1862. Olie på papir monteret på malepap. Ca. 23×33.
Rolex Armbåndsur af stål. Model Date, ref. 1501. Mekanisk COSC værk med automatisk optræk og datovisning. “Oyster” lænke af stål med foldespænde. Omkreds ca. 20 cm. Ø 35 mm. 1975. Mellemkassenr. 1501. Serienr. 3866437 Endeledsnr. 557. Lænkenr. 78350 19.
Alkitronic Efcip-R36P Touque Wrench, momentnøgle, 2000w, 230v, optil nm 3780, ikke afprøvet, i trækasse
Erik Magnussen (f. Frederiksberg) “Yoga”. Et par hvilestole med svungent stel af stål. Sæde samt ryg betrukket med brunt skind. Udført 1970'erne hos Kevi. (2)