Lukker 08/12-2024 19:22:00
Står i 6800 Varde. Sandsten af marbell. Stoneart Belgien. siddende dreng. Pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
12 stk. Filibabba moments sutter 2-pack 6 forskellige farver (ubrugt)
TAPS. Stjernestempel i BLÅ farve på 3 øre på postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
50 kr 1944 f, nr. 1774024, Svendsen / Vinther, Sieg 123, DOP 132
BUDT 370,- DKK
4 stk. Knee Saver knæbeskytter (ubrugt)
20 L Mobil SHC tm 524 Hydr. Olie
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Armbånd af 18 kt. guld. Dessin 306. Vægt ca. 27,5 g. B. 10 mm. L. 18,7 cm. Georg Jensen efter 1945.
Kompakt lille knuseanlæg som klare ca 6-8 ton i timen. Nem at folde ud og bruge, kan komme ind de fleste steder. Hydraulisk styret justerbar kæbe Kæbemål 400mm x 250mm Knusningsydelse 25 mm – 120 mm Kompakt størrelse på 730 mm i bredden Vægt 1150 kg Robust stål og HARDOX 450 ramme Hydrauliske komponenter af høj kvalitet Praktisk foldetransportør Stor beholder til læsning af affa ABC Tigerbite 425 Betonknuser
BUDT 154000,- DKK
Plyfa trækasse B57 x L40 x H19, mangler håndtag
Carl Bille (f. København 1815, d. sst. 1898) Parti fra Københavns Havn. Orlogsskibe og koffardifartøjer med Holmen og Frederik V's mastekran i baggrunden. Sign. Bille 1856. Olie på lærred. 68×102.
Perle- og diamantvedhæng af 14 kt. guld og hvidguld prydet med seks farvede ferskvandskulturperler og brillantslebet diamant på ca. 0.10 ct. Vægt ca. 12,5 g. L. 3,5 cm.
2 stk pavillioner, kan købes enkeltvis, bredde 4,10 m er for hver enhe ABC 2 Kontor og mandskab pavillioner
BUDT 75000,- DKK