Lukker 08/12-2024 15:31:00
Æske med diverse danske og udenlandske mønter op til år 1900, i alt 1,8 kg
Armbånd af 14 kt. guld. Vægt ca. 36 g. L. 18 cm.
YTF-420 Betongfres Ytfräs Vennligst bemerk; Denne leveres med VALGFRITT s-feste (s40/s50/s60) kjøper spesifiserer ved kjøpet hvem han ønsker så monterer vi det på! "Overflatefreser montert på gravemaskinen Det perfekte verktøyet for deg å sette på gravemaskinen. Brukes til fjerning av belegg og avretting av betong og lignende overflater." Selges ny av forvandler. Se også vedlagt brosjyre for teknisk beskrivelse. for mer informasjon [email protected]
Island. 4 følgebreve fra Norge til Island alle med Krone mærker fra Norge stemplet KRISTIANIA sendt til Reykjavik og påsat islandske mærker og afstemplet TOLLUR [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Anders Lunde (f. København 1809, d. sst. 1886) Parti fra Gurre Sø med kvinde der fodrer gæs. Sign. monogram, Gurre. Olie på papir monteret på lærred. 24×32,5.
PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.
12 bts. Château Léoville Las Cases, Saint - Julien. 2. Cru Classé 1996 A (hf/in). Owc.
Hulsavsæt til træ, gips mv. 19, 20, 22, 25, 29, 32, 35, 38, 44, 51, 57, 68 og 76 mm. 30 cm forlænger. I alu-kuffert. Ubrugt
5 stk Gasvarmeovne med regulator
36 stk Champagneglas med perlekant, H 18cm + 1 stk vaskebakke rumdelt for 36 glas, af god kvalitet
Jacob Kjær (f. 1896, d. 1957) Lænestol med stel maghoni. Sæde, sider og ryg betrukket med patineret brun skind. Udført 1940érne hos snedkermester Jacob Kjær.
4 Stk Juleophæng, butiks priser op til 189kr pr stk, ubrugte
120 stk Kaffekrus