Lukker 08/12-2024 19:36:00
Står i 6630 Rødding. 40 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 10.000,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Står i 6740 Bramming. 6 x Ubiquiti Unifi Cloud Key. Uåbnet. Oprydning. +MOMS
Skilte i metal måler 30x30 ca 4 stk
“Saksisk Blomst”. Frugtkurv af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster, hanke modellerede i form af grene med pousserede blomster. 1576. Den kongelige Porcelainsfabrik. H. 8,5. Diam. 21.
Plyfa trækasse B57 x L27 x H28,
Postkort. Ca. 90 stk. med motiver af Nisser, Engle, Nytår og Jul. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 rigsdaler courant 1803, nr. ?, papirgennembrud og repareret, kv. 2, samt blanket 1797 uden nummer og underskrifter, papirgennembrud, kv. 1-, Sieg 39, Pick A28
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24. Ca. 16 stk. 250 x 65 mm, á ca. 420 cm. Ca. 16 stk. i alt. Ubrugte og restparti. Der tages forbehold for ukurante mål og blandet stand på nogle af dem. Ligger indenfor, men enkle kan have varietet stand + MOMS
144 stk. store sæbeboblesværd m/Dino, måler ca. 35cm
Transporthøjde er 1,95 m og undervogn kan skydes ind fra 150 cm til kun 99 cm - og liften kan derfor bugseres ind igennem en almindelig dør. NB ! Styreboksen er defekt og skal repareres af købers elektriker !!! Omme Mini 12 - 12 m
BUDT 30000,- DKK
Spillebord af mahogni, med skuffefront indlagt med intarsia. 19. årh.s begyndelse.
God kornblæser. Har lige været startet op. Ø 300mm rør tilslutning. Kraftig model. ABC Søby TLR 4,0 - Blæser / Blower