Retrade.EU

Lastväxlarflak 5,3m

Lukker 05/12-2024 09:10:00

Lastväxlarflak Längd: 530 cm Skick: i fungerande skick, bucklor och slitage förekommer. Se bilder för mer information om objektet Bucklor förekommer