Wilhelm Zillen (f. Slesvig 1824,

Lukker 09/12-2024 18:32:00

Wilhelm Zillen (f. Slesvig 1824, d. København 1870) To børn leger i et pilekrat. Sign. monogram. Olie på papir monteret på malepap. 23×34.