Lukker 04/12-2024 09:08:00
BUDT 5250,- DKK
Hele Verden. Lille kasse med diverse album og indstiksbøger inkl. lidt oversø men mest Tyskland og Danmark. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
TRANSPORTABEL HØJTTALER. Med bluetooth og indbygget batteri. SD-kort/USB læser samt AUX indgang. 2 stk. 6,5" basenhed. Indbygget lyseffekt. Inkl. mikrofon og fjernbetjening. Ubrugt.
10 stk. Canvas-tryk, største måler ca. 80 x 60cm. Butikspris op til 399,95kr
Ingen synlige fejl eller mangler.
Ege tæppefliser - Barcode (RE0509) Ege. 3 kasser af 4,147 m2. Total 3 kasser og ca. 12,4 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Funktionsdygtig. Starter og kører. 7 bar. Deutz motor: 31hp (23,3kw) Rpm: 2750
Sæt på seks “Bajixiang” skåle med låg af porcelæn, dekorerede i farver med de lykkevarslende buddhistiske motiver. Mærket Qianlong, men Guangxu periode 1875–1908. H. c. 6.5 cm. Diam. skåle ca. 10.8 cm. Låg ca. 10 cm. (12)
Ole Wanscher (f. Frederiksberg 1903, d. Charlottenlund 1985) Sæt på 10 spisestole med stel af riopalisander. Sæde betrukket med patineret sort skind. Formgivet 1962. Udført 1960'erne hos snedkermester A.J. Iversen. (10)
Perlehalskæde prydet med talrige hvide kulturperler og lås af 14 kt. guld. Perlediam. ca. 7 mm. L. 86 cm.