Frederik Sødring (f. Aalborg

Lukker 09/12-2024 18:42:00

Frederik Sødring (f. Aalborg 1809, d. Hellerup 1862) Italiensk landskab med en hyrde. Sign. Sødring 1840. Olie på papir monteret på træ. 16×24.