Carl Locher (f. Flensborg 1851,

Lukker 09/12-2024 19:17:00

Carl Locher (f. Flensborg 1851, d. Skagen 1915) Marine med skibe på havet. Sign. C. Locher. Olie på malepap. 20×31.