Lukker 09/12-2024 19:19:00
Régence spejl i ramme af træ og gesso med rester af forgyldning, senere facetslebet spejlglas. 18. årh. H. 102. B. 52.
file, nye og brugte
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland 8360 - Kabine - Reserved New Holland 8360 - Kabine - Reservedele
DVR til bil mv. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt
1936. 70 øre, violet. Postfrisk marginalblok. [ 13 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Brugt, men i god stand. - God dækmønster. - Rigtig god skovl. - Stærk maskin Fiat-Hitachi FR130.2 - 13 ton - Video!
BUDT 57000,- DKK
HEDEHUSENE. Lap VI. Udstillingsplanche med 2 fine breve og 3 løse mærker. Både sort- og violet farve [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Jean Joseph Chapuis (b. 1765- d. 1864) Empire bænk af mahogni. Stemplet 'CHAPUIS'. 19. årh.s begyndelse. H. 93. L. 154. B. 50. Den belgiske møbelsnedker Jean Joseph Chapuis var uddannet i Paris, hvor han blev en møbelsnedker, senere etablerede sig i sin hjemby på 264 rue de Loxum i Bruxelles.
Robert Wengler Et par armstole af formbøjet bambus og rattan. Udført hos R. Wengler. (2) Litteratur: Lignende model afbildet i “Nyt Tidsskrift For Kunstindustri”, 6. årgang, 1933.
Samling på fem illuminationsglas, et klart optisk stribet, Holmegaard katalog 1853; et opalhvidt glat, antagelig Holmegaard samt tre engelske. Holmegaard og England. 19. årh.s anden halvdel. H. 9–10 cm. (5)
Har 2 nye dæk, ny træk stan SH Kroghejs anhænger
BUDT 23000,- DKK
Hitachi/Hikoki sæt med skruemaskine og bitssalgskruemaskine, 2x 5ah batterier og lader, samt satbelkasse. KC18DBSL ubrugt
672 skoholdere, kommer i pakker á 4. Holderen halverer gulvpladsen man skal bruge til sine sko