Lukker 03/12-2024 09:00:00
Brugt, men i god stand. - God dækmønster. - Rigtig god skovl. - Stærk maskin Fiat-Hitachi FR130.2 - 13 ton - Video!
BUDT 57000,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Ældre Generator Con-Mec 20 kva, 220/380, med Deutz Dieselmotor, uden batteri, har stået stille længe, stand ukendt
1 stk. 3/4" luftnøgle samt 2 stk. 1/2" luftnøgler med tilbehør
Portvinsglas 6,5cl. 196 stk. i opvaskebakker
HÅNDLOKKER med luft tilslutning.
Carsten Henrichsen (f. København 1824, d. sst. 1897) Parti fra Frederiksborg Slot. Sign. monogram 1856. Olie på lærred. 46×65,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 1741, 2017 nr. 61.
Ca. 75 stk Martiniglas - 14 cl
Samling af besøgsmedailler fra Carlsberg og Tuborg, samt diverse andre bryggeritegn m.m., i alt 44 stk.
BUDT 370,- DKK
Kæmpe værktøjsvogn i virkelig kraftig og lækker kvalitet, med softclose i skuffer og gummi indlæg, måler 107 høj, 107 bred, 46 dyb.
Nyere velholdt saxlif LGMG AS1012 - 12 m
BUDT 20500,- DKK
DAEMO Beton hammer, til gravemaskine ca. 25ton. Visuelt gennemgået, der er brugsspor og afskalninger som ved brugt materiale. Funktionsdygtig ved afmontering, opbevaret i hal de sidste år.