Et par norske rokokoform

Lukker 09/12-2024 19:21:00

Et par norske rokokoform lampetspejle af forgyldt, udskåret træ, forneden udskåret roset til montering af lampet af evt. metal. 19. årh. H. 54 cm. (2)