Lukker 09/12-2024 19:56:00
To kinesiske blanc-de-chine offerkopper prydede med blomstrende prunus i relief, fodstykke i form af kviste. Sen Qing/Republik. H. 7 cm. (2)
Bluetooth højtaler, 2 stk. Fra Stereoboom. Model MR200. Måler: Ca. 18 x 2,5 x 7 cm. Ubrugt og i original emballage + MOMS
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Ny motor monteret for 1.500 timer side Selwood S 150 - 6" - 320m3/hour
BUDT 40000,- DKK
Peter plys & Grisling højde ca 14 cm, ubrugt i kasse
1 ubrugt motor med afbryder 1,1KW
Michael Buthe (f. Sonthofen 1944, d. Cologne 1994) Uden titel. Antageligt sign. på bagsiden. Mixed media på papir. Bladstørrelse 113×66. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Asea elektrisk spil. Løft 5 ton Tidligere monteret på travers kran. Wire længde 5 meter.
Skiftenøgler fra Tengtool str 6-8-10-12
Står i 6800 Varde. Stiger, 3 stk. Måler ca. imellem 450 - 550 cm. Oprydning fra bo. MOMSFRI
12 bts. Château La Mission Haut Brion Grand Cru Classé, Pessac-Léognan 2011 A (hf/in). Owc.
Ruben Svart Solitaire diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 1.25 ct. Farve: H. Klarhed: VS. B. 8 mm. Str. 52.