Lukker 11/12-2024 10:50:00
Asea elektrisk spil. Løft 5 ton Tidligere monteret på travers kran. Wire længde 5 meter.
Afhentes: OC -3720 Aakirkeby, Denmark (via Google Maps)
Granatring af 14 kt. guld og sølv prydet med fire facetslebne granater. Vægt ca. 2 g. B. 14 mm. Str. 57. Æske medfølger. Kant langs granater er af sølv.
Årgang: 2008
Pro højtalere med subwoofer og stativer, Pladespiller, Karaoke anlæg, Mikrofonstativ, Studiemonitor, Clamps, DJ pult taske, Sæbeboble maskine, Mikrofon, Røgmaskine, Høreværn, Høretelefoner, Trådløs instrumentmikrofon, Stativ, Forstærker, Guitar
16 visninger
12 dunke håndrens á 3,8 liter (ubrugt)
2 Paller med Kantbånd i sort, brun og lyse farver, forskellige bredder
100 stk Ølkrus - 33 cl.
Otto Olsen (f. København 1905, d. sst. 1966) Udsigt over en mindre lystbådehavn. Sign. Otto Olsen. Olie på lærred. 27×36. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ole Ring (f. Baldersbrønde 1902, d. Køge 1972) Parti fra Christianshavns kanal. Sign. Ole Ring. Olie på lærred. 24×32. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ole Tonsgaard (f. 1967) “Svineinfluenza”. Sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 25×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Hængelås, 40 stk.
2 stk Gadeskilte meds klapramme 100 x 70 cm