Lukker 28/11-2024 07:29:00
Kabine til resrevedele. - Mange gode reservedel Lamborghini 1060 VDT - Kabine - Reservedele
BUDT 3100,- DKK
Den provisoriske Regering, 1848, 4 Thaler - 10 Mark S-H Courant, Folio 440, No. 42147, Sieg 15, Pick A489, lille papirtab i nedre margin Ex. Johnny og Jette Birkegaard Bæhr
Gulvlampe gulvlampe LED Halo design, messing farvet. Stang defekt, ridser på fod. Ubrugt.
52 dele topnøglesæt. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ammann AVH 7010 - 675 Ammann AVH 7010 - 675 kg
Cizhou vase af hvidglaseret keramik. Song dynasti 960–1279. H. 32 cm.
Isfjerner 12 stk, bemærk 1 liter i hver flaske
Palle m/div. Bøjler
Løftehøjde 3350 mm ved 1200 Kg. Løftehøjde 4500 mm ved 800 Kg. NB! Lader medfølge BT LSV 1200 - Stabelløfter El
BUDT 10500,- DKK
Sølvring med Månesten, regulerbar
Danmark. Ca. 1850–1870. Mappe med 52 meget smukke ufrankerede breve monteret med uddybende beskrivelser i stort ringbind. Flot kvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×