Lukker 09/12-2024 20:18:00
Oval bakke/fad af sterlingsølv, på lavt indtrukket fodstykke. Hugo Grün. Vægt 477 g. 33×17,5 cm.
BUDT 1750,- DKK
ubrugt gear 1:20
ny motor 2,2KW
6 bts. Mg. Château Mauvesin Barton, Moulis-En-Médoc 2014 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
HÅNDLOKKER med luft tilslutning.
Universal Geneve Polerouter Sub af stål, ref. 869120/02. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 1–69. 1969–70. Universal Genève-mærket Gay Frères lænke af stål, omkreds ca. 19 cm. Denne stemplet 1 69. Ø 40 mm.
10 stk Barstole, Brugte
Ca. 118 stk Bouillon kopper Ø 10,5 cm med underkop + 9 ekstra kopper
Frisør klippestol med hæve/sænke funktion har rust flere steder, samt frisør spejl med bord
BUDT 6200,- DKK
Lynn Chadwick (f. London 1914, d. Lypiatt Park 2003) Hvilende figur. Sign. Chadwick 69. Tusch og akvarel på papir. Lysmål 44×53. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 14500,- DKK
Wacker BFS 100 beton - asfalt skærer. Årgang 1999 Serie no. 1221167 Vandbeholder. Honda motor. Klinge 450 mm. 9.6 Kw Vægt 108 kg.