Lukker 05/12-2024 19:00:00
Alt på hylden - 5 par sikkerhedssko U-Power, str 39-42-46-47, 2 stk. bælter, 3 par varme sokker, samt 4 stk skuldertasker til bla. Bærbar m.m.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Et par øreskruer af sølv. L. 4,9 cm. Georg Jensen 1933–1944. (2) Æske medfølger.
Står i 6740 Bramming. Fuga tilbehør - dobbeltstik med afbryder, blænddæksel, enkeltstik mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Stort knivsæt, 5 stk. knive udført i 67 lags Japansk Damaskus stål, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
160 cm hydraulisk kost med ophæng til S60 hurtig-skifte. Engcon SOP-SR16000C - S60
Vola håndvask med armatur og afløb. Vask Ø: 45cm
Hele Verden. Parti i 2 flyttekasser fyldt med indstiksbøger og album mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fiat 780 2WD traktor med Veto Frontlæsser. Traktoren starter og fungerer fint. Lidt rust i bagskærme, men ellers i god mekanisk stand. Incl. frontlæsser med skovl/roegreb. Incl. begge sideskærme til motorrum. 3. Hydr. ventiler. Kun 5338 timer.
Holger Møller (f. København 1864, d. sst. 1938) Portræt af Helene Hiort-Lorenzen (1862–1920). Sign. H. Møller. Olie på lærred. 29×27.
Diamant Boresæt 38 til 127 mm, nyt og ubrugt i alu kuffert
5 x 25 kg MG kombi - Magnesiumchlorid, tøning af is og sne, samt støvbinding, virker ned til minus 35 grader, skader ikke beton, metal, planter, dyrepoter, fodtøj m.m.