Lukker 03/12-2024 07:18:00
25 Dragon ringsavsklinge ABC Ubekendt
Rolex Cellini af 18 kt. guld, Ref. 5112. Mekanisk værk med manuelt optræk. Sort krokodillerem med c-spænde af 18 kt. guld. Ø 32mm. 1991
Servietter, ca. 100 pakker fra DUNI. 20 stk. per pakke. 33 x 33 cm. 3 forskellige modeller. Ubrugt og i original emballage + MOMS
1937. 1 kr. gul. Postfrisk 4-blok. [ 18 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1864. Brev fra Altona 2.6.1864 til Tønsberg, Norge. Påskrevet “Via Lübeck”. Transitstempel SANDØSUND 5.6.1864 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Div. 42mm pres rustfri stål
1300 liter Dieseltan Kingspan DM 1300
21 stk. dispenser for renseservietter for toiletsæde + 23 poser renseservietter for toiletsæde á 200 stk. (ubrugt)
Står i 6740 Bramming. 4 stk. spotlamper. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945) “Icon I can Bear”. Sign. monogram 2023. Olie på plade. 27×18,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
El-muffesvejser for Trykrør / El-muffe svejser til svejsning af elektro fitting ABC Friamat 4,5 Basic
Kommode i fyrretræ med 2 stk. skuffer. Måler H: 70 x B: 119 x D: 56 cm. Brugt, men i pæn stand. MOMSFRI
6 stk kortærmet skjorter i str: , ubrugt