Lukker 05/12-2024 19:00:00
5 stk. fiskehjul mrk. Dam, samt 5 stk. fiskestænger Nemesis 462. Ubrugt
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
576 pakker engangssugerør
Axel Munch (f. Gudhjem 1918, d. 1974) Høstbillede med sol. Sign. AM, Gudhjem 56. Olie på plade. Udstillet: Kunstnernes Efterårsudstilling, kat. 5. Proveniens: Kunstnerens familie.
Charles Eames (f. 1907, d. 1978) Bord med stel af forkromet og sortlakeret aluminium. Oval top af marmor. Udført og mærket hos Vitra. H. 75. L. 239,5. B. 120. Bemærk: Antageligt senere specialfremstillet top.
1913. Chr. X, 20 øre, blå. Parstykke på LOKALT REKOMMANDERET brev fra Vejle 12.3.1921. Sjældent [ 71 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
MINI WiFi KAMERA Full HD 4,5 cm Ø. Opkobling til mobiltlf, tablet, PC mv. IR dioder til natvisning. Ubrugt.
NATKIKKERT/KAMERA med 3 watt IR lys. Tager op til 4K video og 36Mb billeder, 3" farveskærm. Indbygget 4000 mAh batteri. Ubrugt
50 stk div. retro metal-skilte, ass. af 50 modeller. Måler fra 13cm til 51cm
NORDENBRO. Stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk. reoler uden indhold. Hver reol måler 170 X 80 cm.
12 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
BUDT 10500,- DKK
Pæn dozer med 3D GPS udstyr - har altid kørt med samme fører, som har passet den fin Komatsu D65 PX-18 - 22 ton - Leica MCP80 3D GPS !
BUDT 483000,- DKK