1 visning
Lukker 05/12-2024 19:00:00
Beskrivelse:
3 stk. Humidifier B 250 Electronic, luftfbefugter med 20 liters tank, og en luft strøm på 300-500 m3 / timen, strømkabel 230V samt slange for vandtilslutning
BUDT 0,- DKK
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Heuer Monte Carlo af krom og stål. Mekanisk stopur, kaliber 7714. 58×58 mm. Beregnet til at sidde i cockpittet af en rallybil el.lign. Tritium markører og visere. 1963–64. Original Heuer-æske medfølger. Kassenr. 17189.
dage
timer
min
4 visninger
BUDT 2900,- DKK
AFSLUTTET
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 61”. Sofabord med stel af stål og kvadratisk plade af sort skifer. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1993. H. 32. L./B. 80.
BUDT 6500,- DKK
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
3 visninger
Rolex Datejust af stål, ref. 1603. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 1570. 1973. Foldet “Jubilee” lænke, omkreds ca. 18,5 cm. Ø 36 mm. Kassenr. 1603. Bagkassenr. 1603. Serienr. 3532382. Værknr. D317813. Originalt garantibevis fra Klarlund 1974 medfølger.
BUDT 15000,- DKK
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
0 visninger
38 pakker. Jenzi Black Trout Leaders fra deres Trout Dope serie kommer med en syleskarp paste / bait hook, 3.2 meter flourocarbon forfangsline og pilotflåd som bidindikator. Genialt sæt til Put & Take ørreden. Der er 2 stk. i hver pakke. 10 pakker med krog str. 10 10 pakker med krog str. 8 10 pakker med krog str. 6 og 8 pakker med krog str. 4 Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
dag
134 visninger
BUDT 225,- DKK
Dansk rokoko chokoladekande af sølv, af glat pæreform, let hvælvet låg med rørehul og fliget gæk, hævet på tre cabrioleformede ben i form af en dyreklo, stjerthank af drejet træ. Mester Andreas Larsen, København 1767. Vægt (inkl. håndtag) 660g. H. 23 cm. Proveniens: Fra samlingen efter højesteretssagfører Ole Gangsted-Rasmussen (1911–1998).
6 visninger
Erik Raadal (f. Horn v. Silkeborg 1905, d. Silkeborg 1941) Høstlandskab. Usigneret. Olie på lærred. 41,5×48.
BUDT 3700,- DKK
Eduard Type 4, Boogietrailer med høj presenning, H 200 B 206 L 410 cm, T 2700 kg L 2133 kg, der medfølger en Alu, rampe 230 x 61 cm, årg. 2016, tidl. Reg. Nr. BL2351, stelnr. YC3EDUARD16042878
time
8 visninger
BUDT 12500,- DKK
Belgien, 2 Francs 1856, KM-XM7.1, “graded AU-details by NGC”
2 visninger
BUDT 350,- DKK
12 bts. Château Léoville Las Cases, Saint - Julien. 2. Cru Classé 1996 A (hf/in). Owc.
9 visninger
BUDT 12000,- DKK
Svend Toxværd Et par høje stager af sterlingsølv; riflede stammer. Svend Toxværd, 925S. Vægt 573 g. H. 23 cm. (2).