Lukker 05/12-2024 19:00:00
4 stk transport boxe på hjul. ( 1 hjul mangler ) Måler H 95 B 360 cm.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
12 m2 Coloc sten 8cm. Ubrugt på 2 paller.
2 bts. Château Trotanoy, Pomerol 2005 A (hf/in). Owc.
Messika Diamanthalskæde af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.40 ct. Farve: F-G. Klarhed: VS. Serienr. A61081. Vægt ca. 5,5 g. Vedhæng 6×21 mm. L. 37,5–45 cm. Diamantcertifikat nr. 1195001 og kopi af kvittering 13727 medfølger. Ny pris DKK 19.500,-
TopCon PG-SI gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör
Et par kinesiske Canton emalje tedåser, rektangulær form med indtrukne hjørner, dekorerede med landskaber i felter. Qianlong 1736–1795. H. 8,5 cm. (2)
1875. 4 øre, grå/blå på 8 øre helsagskort fra Slagelse til Hamburg. DAKA +3.000 [ 23a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Allan Scharff (f. 1945) “Alliance double” armring af sterlingsølv. Dessin 554B. Vægt ca. 74 g. Diam. ca. 7 cm. Str. L. Georg Jensen efter 1945.
96 stk Porcelænsknager, klister på bagsiden er defekt
Figur på fod i metal, H 100 cm.
Fritstående skrivebord af rosentræ, front med tre skuffer, top med rødligt skind, indlagt med marquetteri med initialer og årstal 1907, beslag og kantlise af bronze. 20. årh. H. 79. L. 135. D. 85.
Danmark. 1851–1979. Samling i Lindner album med bl.a. pænt besat klassisk afsnit med flere flotte mærker og bedre værdier. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×