Lukker 03/12-2024 07:32:00
Bemærk! Har kun arbejdet 241 time Kubota U10-5 - Minigravemaskine / mini excavator 1 ton
BUDT 103000,- DKK
- Dykpumpe brugt til markvandingsanlæg. ABC Europump SP300-12
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 22”. Lænestol med stel af stål. Sæde og ryg med patineret lyst brunt skind. Formgivet 1955. Udført og mærket hos Fritz Hansen.
Står i 6780 Skærbæk. Diverse seletøj, grimer, forskellige bid, tøjler, stigbøjler, gjord. Brugte og stand ukendt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Anssems Psx 3000-325x178 - Lasteevne / Capacity 2.500 Anssems Psx 3000-325x178 - Lasteevne / Capacity 2.500 kg
BUDT 15750,- DKK
5 stk. reoler uden indhold. Hver reol måler 170 X 80 cm.
72 Dele Bosch tilbehør, mange betonbor, savklinger, specialbor og meget mere
1 bt. Clos Vougeot Grand Cru, Domaine Coquard Loison-Fleurot 2020 A (hf/in).
BUDT 1250,- DKK
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927) “Aalborg”. Sign. Alechinsky 1975, 23/120. Litografi i farver. Bladstørrelse 84×59. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ca. 165 stk Glasvaser forskellige str. / modeller H 16 - 30 cm
Grave-skovl, passer til Atlas/Terex 1601 gravemaskine på 16-25 tons, fin stand, klar til bru Atlas Terrex - Til 16-25 ton gravemaskine / For 16-25 ton excavator
Herman Hansen Koefoed (f. Rønne 1743, d. København 1815) Portræt af en herre i gul vest. Verso sign. Kofoed pinx. Olie på lærred. 64×51.