Lukker 03/12-2024 07:35:00
140 cm tiltskovl og graveskovl 22 c ABC Rabatskovl 140 cm og Graveskovl 22 cm - For 4,7 ton - S30 fæste
100 stk tylskørter i regnbuefarver, børnestørrelse (UBRUGT)
Selges på vegne av kunde. Sluttet og fungere ukjent hva det kan være. Gått 2200 timer. Kunde bidrar med pålessing.
Nyere velholdt saxlif LGMG AS1012 - 12 m
BUDT 20500,- DKK
Skærebrændersæt med manometer i praktisk kuffert. Ubrugt.
15 par div. sikkerhedsfodtøj bl.a. New balance i str. 1x37 - 1x41,5 - 1x42 - 1x43 - 4x44 - 4x44,5- 3x45,5 (ubrugt)
1 bt. “Distenta”, Grenache, Sine Qua Non 2020 A (hf/in). “Distenta II”.
BUDT 1800,- DKK
Ubrugt Rulle med 175m stålwire, 12 mm.
Norsk pibekande af fyretræ beviklet med vidjer, monteringer af messing. 18./19. årh. H. 23.
ALLESTED. Stjernestempel i pæn kvalitet på 5 øre på postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
OMKLÆDNINGSSKAB med 3 rum.
1 bt. Mg. Château Duhart Milon, Pauillac. 4. Cru Classé 1989 A (hf/in).